fbpx

Uzman Ekip ile Daha Etkin Ürünler

Vigor Arge alanında uzman sağlık profesyonelleri ve akademisyenler tarafından ülkenin geleceğine olan güvenin neticesinde Malatya Teknokent bünyesinde kurulmuştur. Vigor Arge alanında öncü, güvenilir ve rekabetçi ürün formülasyonlarını geliştirilerek insanımızın hizmetine sunmaktadır. Üniversite-Sanayi işbirliği projeleri geliştirmeyi, istihdam oluşturmayı, ihracat yapmayı, ARGE çalışmalarını ilerleterek yerli ve milli ilaç yolunda ülke ekonomisine katkı sağlamayı hedeflemektedir.

Değerlerimiz

Şeffaflık

Yüksek Kalite

Sürdürebilirlik

Kurumsallık

Müşteri Memnuniyeti

Sosyal Sorumluluk

Vizyonumuz

Bilimsel çalışmaların ışığında yaşam kalitemizi artıracak yüksek kalitede inovatif ürünlerin topraklarımızda geliştirilerek insanlığın hizmetine sunulması, ilaçta ve ilgili sektörlerde yerli üretimin payının artırılması, uluslararası ARGE projeleri ile yeni doğal ürünlerin keşfedilmesi.

Misyonumuz

Bünyesinde istihdam ettiği alanlarında uzman sağlık profesyonelleri ile değerlerimize uygun olarak üretilen ürünleri ihraç ederek Dünya pazarlarına açılmak, uluslararası işbirlikleri geliştirmek, nitelikli iş gücü istihdamına destek olmak, sosyal sorumluluk projeleri ile insanımızın yanında olmak.